ORGANIZACJA IMPREZ

  Zorganizujemy imprezę weselną w stylu preferowanym przez zamawiającego. W swojej ofercie posiadamy obsługę wielu wariantów imprez weselnych - w zależności od osobistych preferencji i gustu naszych klientów. Organizowaliśmy wesela stricte tematyczne (rockowe, salsowe, w stylu lat 20/30), a także w różnych niestandardowych lokalizacjach.

Proponujemy:

 Indywidualny dobór repertuaru oraz atrakcji dla każdego wydarzenia, w zależności od preferencji muzycznych i wizji imprezy przedstawionej nam przez zamawiającego.


Opracowanie scenariusza i programu,

- Obsługę djsko-konferansjerską,

- Wodzireja,

atrakcje dodatkowe w postaci: występów instrumentalistów, wokalistów, pokazów tanecznych, 

- Tłumaczy na wesela międzynarodowe,

 - Animatorów i dodatkowych atrakcji dla dzieci.

Dzięki szerokim horyzontom oraz doskonałej znajomości muzyki różnych okresów oraz zakątków Świata jesteśmy w stanie zaproponować i zrealizować wiele wariantów imprez tematycznych.

Nie ograniczamy się tylko do sprawdzonych schematów, ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie. Nowe wyzwania stanowią dla nas doskonały grunt do popisu.

Imprezy tematyczne sprawdzają się doskonale zarówno w klubie, jak i na prywatnym przyjęciu (imprezie urodzinowej, imprezie firmowej, wieczorze panieńskim czy kawalerskim).

 

SALSA  w klubie.

 

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do klubów. Zajmujemy się także przygotowaniem i realizacją wszelkiego  rodzaju imprez okolicznościowych: wesela, urodziny, jubileusze, imprezy firmowe. Podstawę naszych imprez stanowi odpowiednio dobrana obsługa dj'ska oraz dodatkowe elementy artystyczne, animacje, konkursy, akcje promocyjne.

Nie ograniczamy się do konwencjonalnych rozwiązań, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wyzwania.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu, kontaktom oraz zapleczu jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej niecodzienne pomysły. Szerokie kontakty w branży gastronomicznej umożliwiają nam kompleksową organizację imprez  dla naszych klientów w różnych ciekawych miejscach i lokalach na terenie woj. lubelskiego.

 

Dla klubów i innych lokali muzycznych proponujemy przygotowanie oraz promocję cyklicznych imprez klubowych.

W swojej ofercie posiadamy wiele wariantów wydarzeń dostosowanych do różnych profili lokali oraz różnych grup docelowych.

Proponujemy:

Opracowanie strategii promocji oraz materiałów promocyjnych, przygotowanie programu artystycznego, bookingi artystów (dj'ów, vj'ów,  muzyków, zespołów muzycznych), obsługę event managera.

Zajmujemy się także przygotowaniem i administracją stron www, prowadzeniem grup FB oraz administracją Fan Page'y.

 Przez ponad 10 lat naszej działalności zorganizowaliśmy wiele imprez cyklicznych oraz jednorazowych przedsięwzięć klubowych: 

  • 2013_04_04.jpg
  • 2013_04_12.jpg
  • 2013_04_19.jpg
  • 2013_04_20.jpg
  • 2013_04_26.jpg
  • 2013_05_24.jpg
  • 2013_05_31.jpg
  • 2013_06_08.jpg
  • 2013_06_14.jpg
  • pt_fb.jpg

 

 

Jako uzupełnienie imprez klubowych, firmówek czy innych eventów polecamy ciekawe projekty muzyczne będące połączeniem miksowania Dj oraz gry na instrumentach.

Występy takie łączą miksowanie  dj'skie, sampling oraz grę muzyków w różnych konfiguracjach (trąbka, saksofon, bębny, wokal).