Na wszelkiego rodzaju imprezy na których potrzebna jest dobra muzyka w najwyższej jakości polecamy połączenie miksowania djskiego, wizualizacji oraz gry na żywo w różnych konfiguracjach. Dj: Dr Embe & Miro Sax & Violin

Połączenie elastyczności miksowania djskiego oraz gry na instrumentach na żywo gwarantuje odpowiednią jakość oraz dobór muzyki do praktycznie każdego rodzaju wydarzenia.
Proponujemy swoje usługi zarówno na imprezy stricte taneczne, jak i eleganckie wieczory muzyczne i bankiety - gdzie ważna jest nie tylko muzyka, ale i oprawa wizualna.

Evergreeny oraz nowości muzyczne, odpowiednio dobrane do charakteru Twojej imprezy:
Smooth jazz, bossa nova, soul, klasyczne disco, rock'n'roll, rythm'n' blues, klasyka rockowa, polskie nieśmiertelne szlagiery i wiele innych dobrych rytmów.

Pracujemy w konfiguracjach Dj + sax & skrzypce. Do tego profesjonalna obsługa konferansjerska oraz sprzęt oświetleniowo - nagłośnieniowy najwyższej jakości.

 

 

Na specjalne życzenie rozszerzamy skład o dodatkowego muzyka obsługującego instrumenty perkusyjne: conga, bongosy, djembe, idiofony.
Częstym elementem naszych wystepów są specjalne przygotowane i miksowane na żywo wizualizacje stanowiące tło wizualno-świetlne eventu. 

Powierz losy swojej imprezy profesjonalistom mającym wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów oraz posiadającym ogromną wiedzę z zakresu muzyki, oraz nienaganną technikę miksowania i gry na instrumentach.


Zadzwoń po szczegóły oraz przykładowe materiały prezentujące nasze możliwości. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz służymy radą przy organizacji Twojego eventu - telefon 509335820